Rogmar

Rolety dzień i noc

Oferowany przez nas produkt to nowość na rynku, który podbija zarówno polski, jak i zagraniczny rynek. Dostępne w naszym asortymencie rolety dzień i noc to specjalny rodzaj zasłon wykonany z tkaniny w poziome pasy o charakterze transparentnym i zaciemniającym. Dysponujemy modelami z prowadnicami oraz posiadającymi łatwy w obsłudze system podnoszący.

Proponowane przez nas rolety dzień i noc to produkt, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz modnym wykonaniem. Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła, stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w mieszkaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo w sposób niezwykle prosty dopasować nastrój wnętrza. Produkt ten będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują praktycznych i zarazem nowoczesnych sposobów na regulację światła dostającego się do pomieszczenia.

Tego typu produkt znajdzie swoje zastosowanie przy każdym typie okna. Jest funkcjonalnym i zarazem łatwym w montażu rozwiązaniem do mieszkania, w którym światło dzienne wymaga ograniczenia. Rolety dzień i noc posiadają również walory estetyczne. Odpowiedni dobór kolorystyczny sprawi, że we wnętrzu zapanuje przyjemna, ciepła atmosfera. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele przeróżnych modeli w takich kolorach, jak dąb bagienny, antracyt czy biel. Posiadamy również odmiany dopasowane do okien o dużych gabarytach, do których zwykle trudno dopasować odpowiednie rolety. Serdecznie polecamy system dzień i noc, który spełni Państwa oczekiwania.

85-6510-758 663-427-135
W zależności od rodzaju osłony okiennej lub okna
Od naszych klientów nie pobieramy za tę usługę opłat